Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Jooble - logo

Jooble


Jak działa Jooble? Co robisz kiedy chcesz znaleźć jakąś stronę w Internecie? Oczywiście, korzystasz z wyszukiwarek - Google, Yahoo lub innych. Jooble – to taka sama wyszukiwarka z tą różnicą, że specjalizuje się w szukaniu ofert pracy. Wyszukuje spośród wszystkich portali pośrednictwa pracy w Polsce, automatycznie odrzuca duplikaty, dlatego oferta pracy powtarzana na różnych witrynach, zostanie wyświetlona jeden raz. Szukając, zwróć uwagę na panel filtrów po lewej stronie, który pomoże Ci sprecyzować zapytanie i dobrać optymalną ofertę pracy. Nie marnuj czasu, Jooble w kilka sekund zrobi to, na co byś potrzebował kilku godzin! Powodzenia w znalezieniu pracy!
Jobsora - logo

Jobsora


Chcesz zarabiać dobrze i przy tym robić to, co lubisz? Nie jest to łatwe, ale na pewno możliwe. W takiej sytuacji zapraszamy Cię na serwis Jobsora. Jak rozwijać karierę z Jobsora? Na polskojęzycznej stronie portalu pl.jobsora.com znajdziemy informacje o najważniejszych wydarzeniach w naszym kraju związanych z rynkiem pracy i rozwojem kariery, takich jak międzynarodowe konferencje naukowe poświęcone trendom na rynku pracy czy lokalne spotkania dla przedsiębiorców i targi pracy, na których można poszerzyć swoją wiedzą o dobrych rozwiązaniach w danej branży. Wyszukiwanie pracy z Jobsora to wielka oszczędność czasu. Możemy założyć swój profil i być zawsze na bieżąco z najlepszymi ofertami od pracodawców nie tylko z Polski, ale z całego świata. Zamiast błądzić po różnych stronach internetowych, tu znajdziesz wszystkie oferty w jednym miejscu, bo Jobsora ma już ponad 100 partnerów i ciągle dołączają nowi. Dlaczego warto zawsze poszukiwać pracy? Do wyszukiwarki pracy pl.jobsora.com warto dołączyć, nawet jeśli mamy pracę, bo zawsze powinniśmy dać sobie szansę na znalezienie lepszej oferty. Tym bardziej że dziś pracownicy są w cenie, a nowe firmy powstają właśnie tam, gdzie mogą znaleźć pracowników. Każdy z nas marzy o wynagrodzeniu, które zapewni nam stabilną sytuację finansową, pozwoli na odłożenie na wakacje, czy inne nasze marzenia, pozwoli nam realizować nasze pasje. Bycie na bieżąco z ofertami pracy i rejestracja zajmie nam tylko chwilę, a otworzy przed nami możliwości znalezienia najlepszej pracy na rynku i wykorzystania każdej pojawiającą się szansy na znalezienie pracy idealnej.
swiat-dzieci.eu - logo

swiat-dzieci.eu


Nowoczesna platforma internetowa skupiająca najważniejsze informacje dotyczące dzieci.  To miejsce w sieci, w którym znajdziesz setki porad dotyczących twojego dziecka oraz firmy oferujące produkty dla konkretnej grupy wiekowej, w tym wyroby jubilerskie. 
GEMS&TRAVEL - logo

GEMS&TRAVEL


Blog, który przedstawia nieznany i fascynujący świat kamieni szlachetnych, a także wyprawy do najdalszych zakątków Ziemi, podczas których poszukujemy tych jedynych i najpiękniejszych klejnotów. W Gems & Travel nie brakuje ciekawostek oraz informacji o pozyskiwaniu kamieni szlachetnych, obróbce i metodach ich poprawiania. Doradzamy i inspirujemy naszych czytelników, a także przedstawiamy interesujących projektantów, tworzących w Polsce i za granicą. Jesteśmy w ciągłym ruchu między kontynentami. Podróżujemy po trudno dostępnych i często niebezpiecznych miejscach, do których nierzadko już samo dotarcie jest nie lada przygodą… Odwiedzamy kopalnie kamieni szlachetnych, pracownie szlifierskie i jubilerskie, przyglądając się procesom wydobycia i szlifowania “niepozornych” kamyków zamieniających się w drogocenne klejnoty. Czasami przemierzamy hałaśliwe targowiska, a czasem ciemne zaułki na uboczu miast. Zawodowo, jako firma Hardleo Sp. z o.o., zajmujemy się sprzedażą kalibrowanych kamieni szlachetnych i półszlachetnych w Polsce i zagranicą.   Zapraszamy w podróż po nieznanym i nieprzewidywalnym świecie klejnotów! Przedstawimy Wam inspirujący świat kamieni szlachetnych i biżuterii. Pokażemy Wam naszą pasję.