Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
JUBINALE - Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków - logo

JUBINALE - Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków


JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 11. edycja targów odbędzie się w dniach 04-06.06.2020 roku, w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie. Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.  W 2018 roku, prawie 214 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów. 
JUBINALE Christmas - Spotkanie Handlowe - logo

JUBINALE Christmas - Spotkanie Handlowe


JUBINALE Christmas jest dwudniowym spotkaniem handlowym skierowanym do branży jubilerskiej, odbywającym się tuż przed intensywnym czasem świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie dedykowane jest firmom powiązanym z branżą jubilerską i zegarkową (B2B). Pozwala na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów biznesowych. Wystawcami są producenci, importerzy, hurtownicy i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej z Polski oraz zagranicy. Kupcami i Gośćmi są wyłącznie osoby powiązane z branżą jubilerską, między innymi właściciele galerii, sklepów internetowych, stacjonarnych sklepów i salonów jubilerskich z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Przybycie do Krakowa w tym jesiennym terminie pozwala na spotkanie wielu firm w jednym miejscu i o jednym czasie. Czwarta edycja spotkania JUBINALE Christmas odbędzie się w dniach 13-14.11.2019 roku w nowoczesnej hali EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.
26.Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF - logo

26.Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF


Jak co roku, przez 4 marcowe dni bursztynowy świat będzie się kręcił  wokół Targów Amberif w Gdańsku. Ostatnia edycja była  pod każdym względem wyjątkowa, ponieważ targi świętowały swoje 25-lecie – wspólnie z 470 wystawcami z 15 krajów i 6 tysiącami kupców z 54 krajów – przybyłych najliczniej z Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii i Estonii. AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej.  
AMBERMART 2019 - logo

AMBERMART 2019


Przegląd aktualnych trendów w bursztynowej biżuterii i wzornictwie, ponad 200 wystawców z 9 krajów – a na zakończenie wielkie świętowanie na najpiękniejszej gdańskiej uliczce – Mariackiej - to wizytówka Międzynarodowych Targów Bursztynu, AMBERMART, które w ostatnich dniach sierpnia organizują Międzynarodowe Targi Gdańskie w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Targi są otwarte dla szerokiej publiczności. Imprezę odwiedza corocznie ponad 3 tys. osób z 37 krajów. AMBERMART to wydarzenie w branży jubilersko-bursztynniczej, którego nie można pominąć. Poza producentami biżuterii z bursztynem pojawia się też silna grupa projektantów i twórców awangardowej, autorskiej biżuterii. Dla branży zaplanowane są warsztaty i kurs wiedzy o bursztynie, a dla szerokiej publiczności wernisaże i procesy twórcze „na żywo”, jak choćby warsztaty złotnicze z mistrzami. Na stoisku Laboratorium Bursztynu działa spektrometr, który jest najbardziej niezawodnym narzędziem do badania autentyczności bursztynu. – zarówno klienci indywidualni, jak i kupujący hurtowo mogą sprawdzić, jaki bursztyn nabyli. Finałem Targów Ambermart jest „Święto Ulicy Mariackiej” przygotowane przez galerie i kawiarnie, przy współudziale mieszkańców oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników. W przepięknej scenerii uliczki i podświetlonych na kolorowo kamienic odbywają się recitale, koncerty muzyczne, warsztaty artystyczne i pokazy mody.
GOLDEXPO WARSZAWA - logo

GOLDEXPO WARSZAWA


Organizatorem TARGÓW GOLD-EXPO jest Fundacja dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej
Międzynarodowe Targi Biżuterii

Międzynarodowe Targi Biżuterii "Aru-Ałmaty"


Międzynarodowa wystawa biżuterii "ARU" odbywa się od 2003 roku w dwóch największych miastach Kazachstanu - Ałmaty (wiosna) i Astanie (jesień). Projekt targów biżuterii "ARU", został zainicjowany przez Międzynarodową Firmę Wystawienniczą "KAZEXPO" w 2003 roku i jest jedynymi międzynarodowymi targami biżuterii nie tylko w Kazachstanie, ale w całej Azji Środkowej. Targi wspierają: rząd Republiki Kazachstanu i Krajowe Stowarzyszenie Jubilerów Kazachstanu. W targach "ARU Ałmaty" i "ARU Astana" biorą udział światowi liderów branży jubilerskiej z takich krajów jak: Armenia,, Belgia, Indie, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rosja, Turcja, Ukraina, Republika Czeska, Kirgistan, a także firmy jubilerskie z Kazachstanu.Targowa marka "ARU" zaprezentowała się jako rzetelna i profesjonalna. Targi stały się wsparciem dla producentów, kupujących i sprzedających biżuterię, będąc platformą do tworzenia stabilnych kontaktów biznesowych w branży jubilerskiej. 
XV. Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie „Amber Trip“ - logo

XV. Międzynarodowe Bałtyckie Targi Jubilerskie „Amber Trip“


Jedyne tak ogromne wydarzenie w krajach bałtyckich – XV Międzynarodowe Targi Biżuterii i Bursztynu – odbędzie się w dniach 14-17 marca 2018 r. W jedynym w krajach bałtyckich wydarzeniu takiego typu udział biorą profesjonalni jubilerzy i projektanci, producenci maszyn i urządzeń technologicznych. Tu są przedstawiane najnowsze technologie przemysłu jubilerskiego, tendencje na rynku bursztynu i biżuterii oraz najnowsze prace światowych profesjonalistów w dziedzinie jubilerskiej. Około 60 procent obszaru ekspozycji zajmuje biżuteria, około 40 procent – bursztyn. Ekspozycja stanowi wyjątkową platformę dla transakcji i porozumień międzynarodowych oraz forów gospodarczych. Na forach organizowanych przez „Amber Trip“ udział biorą wiodący globalni dostawcy surowców z Rosji, Ukrainy i Polski. Tu są rozwiązywane bieżące kwestie dostawy surowców bursztynowych, cechowania biżuterii i inne. „Amber Trip“ odgrywa rolę mostu pomiędzy Europą, a resztą świata.  
PB GROUP - logo

PB GROUP


PB Group dostarcza wyspecjalizowane produkty dla branży jubilerskiej, działa na polskim rynku od prawie 20 lat. Obecnie realizuje dla branży następujące projekty: JUBINALE - Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków. Kraków, 13-15.06.2019, JUBINALE Christmas - Spotkanie Handlowe. Kraków, 13-14.11.2019, JUBICOM.eu – internetowa, międzynarodowa giełda jubilerska, PB_KATALOG.pl – rocznik branżowy, PB-STUDIO.pl – studio profesjonalnej fotografii biżuterii oraz projektowanie stron www, PB.INFO.pl – portal modowo-jubilerski.
PALAKISS VINCENZA-ITALY - logo

PALAKISS VINCENZA-ITALY


Palakiss to znany w wielu krajach serwis poświęcony biżuterii i jubilerstwu. Organizujemy 4 wydarzenia w roku, z których 3 mają charakter międzynarodowych targów, w których uczestniczą firmy z Włoch i całego świata. Większość z nich zajmuje się produkcją. Czwarte wydarzenie to warsztaty organizowane pod nazwą Natale Oro, które odbywają się w listopadzie. Bierze w nich udział ponad 40 włoskich firm. Zaletą Palakiss jest dawanie firmom możliwości sprzedaży, także natychmiastowej, swoich produktów. Palakiss wraz ze swoją powierzchnią wystawienniczą wynoszącą 5000 m2 oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm. Obiekt znajduje się w sercu dzielnicy targowej w Vicenzy i jest świetnie skomunikowany z najważniejszymi portami lotniczymi (Wenecja i Werona) oraz głównymi drogami. Palakiss to coś więcej niż targi biżuterii- to centrum biznesowe otwarte przez cały rok, gdzie można sprzedawać, kupować, a także dające wiele innych możliwości zwiększenia sprzedaży i promocji, warto wspomnieć choćby o naszym magazynie Vicenza Jewellery specjalizującym się w tematyce biżuterii, które jest dystrybuowane na skalę międzynarodową.