Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

WIADOMOŚCI JUBILERSKIE

przeczytano 2633

NEWSLETTER  JUBILERZY.INFO.PL Nr 3/2018

Wiadomości jubilerskie to lista informacji z ostatnich dwóch tygodni dla osób związanych z branżą jubilerską. Można znaleźć w niej wiadomości praktyczne, ciekawe, przydatne, a czasami także inspirujące. Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub w środowisku branżowym zakomunikować wydarzenie, podeślij informacje na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

AKTUALNOŚCI

Pamiątkowa KSIĘGA WSPOMNIEŃ

Z okazji 25. urodzin Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF otwieramy pamiątkową KSIĘGĘ WSPOMNIEŃ. Zachęcamy do refleksji na temat targów AMBERIF, jak zmieniały się na przestrzeni lat, jak wyglądały pierwsze i kolejne edycje, czy były ważnym czynnikiem promocji Państwa firm, jakie miały i nadal mają znaczenie dla rozwoju polskiej branży złotniczo-jubilerskiej,...

Więcej

KONKURS PARP „BADANIA NA RYNEK”

Nabór wniosków trwa do 28 lutego 2018 r. Przedsiębiorcy mogą starać się nawet o 20 mln zł przy poziomie dofinansowania do 70%.

Więcej

B+R w rozwoju branży jubilerskiej na świecie

Technologia i obrabiarki zmieniły sposób, w jaki nie tylko producent patrzy na produkt końcowy, ale także mają wpływ na preferencje konsumentów. Światowa branża klejnotów i biżuterii rozwija się w ostatnich latach w astronomicznym tempie. Badania i rozwój w segmencie narzędzi technologicznych i maszynowych nie tylko zaowocowały opracowaniem innowacyjnych technik, ale także podniosły przemysł klejnotowy i jubilerski do najwyższego poziomu jakości i precyzji. 

Więcej

Wystawa i Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich - fotorelacja

W dniach 3-4.02.2018r. w Klubie Politechnik w Częstochowie  odbyła się Giełda Minerałów, Skamieniałości  i Wyrobów Jubilerskich zorganizowana przez Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej oraz F.H.U. "REMI" w Krakowie.

Więcej

RYNKI ZAGRANICZNE  

Blaski i cienie eksportu do Chin - co zrobić, by zaistnieć na rynku miliarda konsumentów?

Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na całodniowe seminarium pt. "Blaski i cienie eksportu do Chin - co zrobić, by zaistnieć na rynku miliarda konsumentów", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 20 lutego 2018 r.

Więcej

100 mln dotacji na wsparcie ekspansji zagranicznej

Rozpoczął się nowy nabór do konkursu dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej, którzy chcą zdobyć klientów na zagranicznych rynkach. Pula, z której mogą skorzystać firmy planujące ekspansję zagraniczną, wynosi 100 mln zł. Dla pojedynczej firmy dofinansowanie ze środków unijnych sięgnie nawet 800 tys. zł. Nabór wniosków w działaniu 1.2 Internacjonalizacja MŚP, odbywa się wg zmienionych i bardziej atrakcyjnych zasad.

Więcej

TARGI

INHORGENTA MUNICH wzmacnia swój profil w segmencie "Fine Jewelry"

INHORGENTA MUNICH wzmacnia swój profil w segmencie "Fine Jewelry". 25 nowych wystawców zaprezentuje najlepszą biżuterię najwyższej jakości w hali B1. Jest to wzrost o 14 procent w porównaniu z poprzednim rokiem.

Więcej

Kalendarz wydarzeń Branżowego Programu Promocji dla sektora Moda Polska

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą targów i konferencji, na których, w ramach Branżowego Programu Promocji branży Moda Polska, zostaną zorganizowane polskie stoiska informacyjno-promocyjne.

Więcej

JUNIORZY

Wiktoria Pasowska - uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

Wiktoria Pasowska jest uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie na kierunku jubilerstwo. Kierunek ten pozwolił Jej spełnić marzenia o tworzeniu biżuterii według własnego projektu. 

Więcej

EDUKACJA

Częstochowski „Plastyk” na międzynarodowych stażach

Uczniowie Częstochowskiego Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego każdego roku korzystają z wyjazdów stażowych w ramach programów wymiany młodzieży do takich krajów jak: Portugalia, Włochy, Austria, Niemcy.

Więcej

Z miłości do rzemiosła

Xerion to pierwsza szkoła złotnictwa w Krakowie. Powstała z myślą o osobach, które chciałyby tworzyć własną biżuterię. Oferuje kursy dla osób chcących rozpocząć karierę złotnika-jubilera, zajęcia na których pary młode same wykonują swoje obrączki, kursy teoretyczne i konsultacje pozwalające poszerzyć posiadana już wiedzę. To miejsce, w którym można zdobyć fach, rozwinąć swoją kreatywność i poznać innych pasjonatów biżuterii.

Więcej

KONKURSY

27. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej ILUZJA w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2018 już trwa!

Termin nadsyłania prac upływa 2 kwietnia 2018 roku! W tym roku tematem Konkursu jest ILUZJA. Konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy zatem do udziału wszystkich twórców i projektantów biżuterii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. 

Więcej

Konkurs dla projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej pn. SKARBY ZIEMI

Konkurs został zainicjowany w celu wniesienia świeżych i nowatorskich idei do branży jubilerskiej, promocji młodych talentów  oraz aktywizacji pracy zespołowej przy realizacji projektów jubilerskich, niezwykle korzystnej i wręcz koniecznej w dzisiejszych realiach gospodarczych.

Więcej

OGŁOSZENIA – JUBILERZY.INFO.PL

PROMOCJA PAKIETÓW DLA FIRM

Z okazji 25. urodzin Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, firma JUBILERZY INFO - medialny patron Targów - ogłasza promocję pakietów dla firm, która obejmuje wszystkie rodzaje wpisów na portalu jubilerzy.info.pl i wynosi 50% ceny regularnej. Pakiet Starter – 0 zł., pakiet Podstawowy 195 zł., pakiet Srebrny – 345 zł., pakiet Złoty – 495 zł., pakiet Platynowy – 795 zł. Ilość pakietów promocyjnych - 125.

Czas promocji: 14.02.2018 do 24.03.2018 lub do wyczerpania limitu 125 pakietów.

 

Utwórz wizytówkę swojej firmy na branżowej platformie jubilerzy.info.pl

Wybierz odpowiedni pakiet – skorzystaj z urodzinowej promocji

 

KONKURS SKARBY ZIEMI

Uwaga! Trwa rejestracja do Konkursu dla młodych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej  pn. SKARBY ZIEMI. Zapraszamy Uczestników! 

Konkurs jest otwarty dla młodych adeptów sztuki jubilerskiej, w tym uczniów, studentów i kursantów na kierunkach artystycznych związanych z projektowaniem, wytwarzaniem biżuterii oraz jej prezentacją fotograficzną. Uczestnikami konkursu mogą być również absolwenci szkół/uczelni/kursów branżowych do 3 lat po ich ukończeniu, bez ograniczeń wiekowych wzwyż, min. wiek 15 lat oraz osoby, które samodzielnie, nie dłużej niż 3 lata, uczą się projektowania, wytwarzania i fotografii biżuterii.

Poszukujemy Sponsorów nagród rzeczowych, bądź nagród w postaci szkolenia/stażu/praktyki dla zwycięzców konkursu.

 

OGŁOSZENIA – SPRZEDAM PRODUKT

SOLNICZKA ZE SREBRA – ŁABĘDŹ AUTORSKIE DZIEŁO SZTUKI

Solniczka ze srebra – Łabędź Autorskie Dzieło Sztuki wykonane ze srebra o próbie 925. Waga 57 gram. Po odlewie ręczenie rzeźbiona i patynowana, Autorski wzór. Wysokość: 5,7 cm. Szerokość: 7,5 cm. Termin realizacji: 3-4 tygodnie.

Więcej

WOJOWNIK CHIŃSKI SREBRO 925 I BURSZTYN BAŁTYCKI RĘCZNA PRACA

Sprzedam wyprodukowaną ręcznie postać wojownika chińskiego z okresu królestwa Qin. Wykonany ręcznie ze srebra próby 925, na podstawie z bryły bursztynu bałtyckiego. Wysokość około 20 cm, waga ok 422 g. W ofercie posiadamy czterech wojowników. Każdy jest inny i nie ma takiego drugiego na świecie. Wykonany w naszej pracowni w Gdańsku ręcznie przez Mistrzów jubilerstwa, współtwórców Bursztynowego Ołtarza w Gdańsku.

Więcej

SZACHY ODSIECZ WIEDEŃSKA Z BRĄZU

Szachy Odsiecz Wiedeńska są repliką figurek, które zostały wykonane z atestowanego brązu sporządzonego według naszej receptury, następnie nałożyliśmy rysunek poprzez ręczną rzeźbę w metalu. Szachownica wykonana ręcznie z drewna. Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji. Wysokość szachownicy: 10 cm. Szerokość szachownicy: 46 cm Wysokość figurek: 6,5-10 cm. Termin realizacji: 4-5 tygodni. Autor: Artystyczna Pracownia Odlewnictwa i Witraży Stanisław Janiszewski

Więcej

KSIĄŻKA "BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA - KURS WYTWARZANIA" ANDRZEJ BANDKOWSKI

Książka – podręcznik Andrzeja Bandkowskiego "Biżuteria artystyczna-kurs wytwarzania" pozwoli skorzystać wielu zainteresowanym z wiedzy i doświadczenia artysty, dla którego biżuteryjna profesja stała się życiową pasją, a kreatywność współtworzyła fenomen polskiej szkoły srebra.

Więcej

OGŁOSZENIA - OFERTY WSPÓŁPRACY

WYKONUJĘ RĘCZNIE SREBRNĄ BIŻUTERIĘ-NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ!!

Jestem zainteresowany współpracą z producentami biżuterii srebrnej. Chętnie podejmę współpracę jako prace zlecone. Wykonuję ręcznie robioną, artystyczną biżuterię srebrną z różnymi kamieniami ozdobnymi, przedmioty użytkowe itp. oraz biżuterię wg projektu klienta jak również własne wzornictwo. Posiadam duże doświadczenie w zawodzie-25 lat, mam własną wyposażoną pracownię.

Wiecej

GIEŁDA - SPRZEDAM

KAMIENIE JUBILERSKIE

Oferujemy kamienie jubilerskie, w tym rzadkie okazy kamieni szlachetnych i półszlachetnych w kalibrowanych rozmiarach i różnych klasach jakości. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kamieni, które importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki i Ameryki południowej. Posiadamy stały, monitorowany dostęp do bogatych złóż minerałów w takich miejscach jak Tajlandia, Kambodża, Birma, Pakistan i Afganistan…

Więcej

 

 

Jubilerzy.info.pl, to nowoczesna platforma wymiany informacji branży jubilerskiej, WIRTUALNE MIASTO JUBILERÓW, miejsce spotkań producentów, kupców i nabywców produkcji jubilerskiej, firm i usług z branż pomocniczych.

Oferujemy w serwisie: dostęp do aktualnej wiedzy branżowej; pozyskanie krajowych i zagranicznych kontaktów biznesowych; uczestnictwo w rankingach, konkursach i spotkaniach biznesowych;  publikację ofert na GIEŁDZIE OGŁOSZEŃ; wymianę wiedzy i doświadczeń na branżowym FORUM oraz  wiele innych ciekawych propozycji.

Stawiamy na współpracę w warunkach konkurencji. Budujemy silne, mobilne i bezpieczne  powiązania między producentami, sprzedawcami i użytkownikami biżuterii, a jednocześnie z dostawcami produktów i usług dla branży jubilerskiej. Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, którzy tworzą niezwykłe dzieła.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia społeczności WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy.

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy

Zespół redakcyjny jubilerzy.info.pl

             Kontakt: redakcja@jubilerzy.info.pl               

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też