Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Poniedziałkowe gorące wiadomości dla jubilerów, 19.03.2018

przeczytano 2016

Hot news to lista terminowych, najnowszych informacji istotnych dla osób związanych z branżą jubilerską. Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub zakomunikować, podeślij go na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

19 marca 2018 r.

Szanowni Państwo, do zobaczenia na  targach AMBERIF 2018!

Będzie nam miło gościć Państwa na stoisku C566 zlokalizowanym w HALI C. Poznajmy się osobiście! Zapraszamy do zamieszczania na portalu informacji o Państwa firmach, produktach, usługach. Zapraszamy do współtworzenia platformy jubilerzy.info.pl,  WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW.

Zespół Redakcyjny jubilerzy.info.pl

AMBERIF ŚWIĘTUJE 25 LAT!  

21-24 marca 2018

21 marca w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO rozpocznie się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. To najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej

25 LAT AMBERIFU W MIĘDZYNARODOWYM STOWARZYSZENIU BURSZTYNNIKÓW

Wystawa Amberif Design Award – Nagrody Bursztynowe

Galeria Międzynarodowego Stowarzyszenie Bursztynników, Gdańsk, ul. Warzywnicza 1

23 marca – 15 czerwca 2018

Wernisaż: 22 marca 2018, godz. 21

Organizator: Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników

Więcej

Wystawa „Natura Bursztynu – Formy i Kolory” Bursztynowa Planeta JANTAR na 25. Targach Amberif

Serdecznie zapraszamy na Wystawę  „Natura Bursztynu – Formy i Kolory” Bursztynowa Planeta JANTAR na 25. Targach Amberif. Będzie to jubileuszowa, XV. wystawa Barbary Gronuś-Dutko na Targach AMBERIF.

Więcej

Zdobądź rynki zagraniczne - rusza Go to brand!

Wniosek o dofinansowanie realizacji projektu należy złożyć w terminie: od 04 kwietnia 2018 r. do 08 maja 2018 r. (do godz. 16:00).

4 kwietnia br. rusza konkurs Go to brand, wspierający promocję marek produktowych (zarówno wyrobów, jak i usług), które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać 850 tys. zł na udział w zagranicznych targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach. Ułatwieniem w tej edycji konkursu jest możliwość rozliczenia projektów przy wykorzystaniu kwot ryczałtowych.

 Więcej 

Skorzystaj z bezpłatnej promocji firmy na targach China International Jewellery Fair

Przesyłanie filmów promocyjnych przedłużone do 28.03.2018!

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z  promocji na targach China International Jewellery Fair w Pekinie, które odbędą się w dniach 13-16.04.2018 r., w zakresie wyświetlenia filmu promocyjnego na stoiskach narodowych.

Więcej

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie informacyjne w Zamościu

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się w Zamościu 21 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu (ul. Partyzantów 3, Zamość).

Więcej

 

Admin.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też