Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

WIADOMOŚCI JUBILERSKIE: 16.03.2018 -31.03.2018

przeczytano 2077

NEWSLETTER  JUBILERZY.INFO.PL nr 6/2018

Wiadomości jubilerskie to lista informacji z ostatnich dwóch tygodni dla osób związanych z branżą jubilerską. Można znaleźć w niej wiadomości praktyczne, ciekawe, przydatne, a czasami także inspirujące. Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub w środowisku branżowym zakomunikować wydarzenie, podeślij informacje na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

AKTUALNOŚCI

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Pełnych wiosennej radości Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym życzy Zespół Redakcyjny Jubilerzy.info.pl

Więcej

Pożyczki z dofinansowaniem UE

Pożyczki z dofinansowaniem UE są atrakcyjną formą wsparcia finansowego, oferowanego mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, również podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą – tzw. start-up’om. Celem inicjatywy Komisji Europejskiej pod nazwą JEREMI jest pomoc przede wszystkim tym firmom, które rozpoczynają działalność gospodarczą, nie posiadają historii kredytowej lub zabezpieczeń o wystarczającej wartości.

Więcej

Co zrobić, gdy brakuje środków na opłacanie podatków?

Prowadzący własny biznes są zobowiązani do terminowego regulowania nie tylko należności z tytułu faktur od dostawców i podwykonawców, ale również płacenia podatków i ubezpieczenia. W przedsiębiorstwie mogą zdarzyć się rozmaite sytuacje, które zaburzą płynność finansową firmy i utrudnią wywiązanie się z zobowiązań finansowych. Usterka maszyny produkcyjnej, wypadek samochodowy, który zniszczył istotny dla firmy pojazd lub inne niespodziewane zdarzenia wymagają zaangażowania finansowego przedsiębiorcy.

Więcej

Prawdziwa PERŁA YES Biżuteria

Biżuteryjne historie - wernisaż, 13 kwietnia 2018, godz. 19:00; wystawa potrwa do 8 maja 2018.

Wywiad z Panią Marią Magdaleną Kwiatkiewicz, współzałożycielką YES Biżuteria,  inicjatorką GALERII YES i wielu innych przedsięwzięć promujących polską sztukę złotniczą.

Pod koniec lat 70., wspólnie z mężem i bratem, wyjechaliśmy do Norwegii. Szukaliśmy wakacyjnej pracy dla studentów. Udało się - przyjęto nas do pracowni wytwarzającej biżuterię. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że będzie to początek pięknej przygody z jubilerstwem.

Więcej

TARGI

Jubilerski kalendarz targowy – kwiecień 2018

Kalendarz wybranych targów jubilerskich na świecie w kwietniu 2018 r.

Więcej

Zdobądź rynki zagraniczne - rusza Go to brand!

Wniosek o dofinansowanie realizacji projektu należy złożyć w terminie: od 04 kwietnia 2018 r. do 08 maja 2018 r. (do godz. 16:00).

4 kwietnia br. rusza konkurs Go to brand, wspierający promocję marek produktowych (zarówno wyrobów, jak i usług), które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać 850 tys. zł na udział w zagranicznych targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach. Ułatwieniem w tej edycji konkursu jest możliwość rozliczenia projektów przy wykorzystaniu kwot ryczałtowych.

Więcej

10. Targi EUNIQUE prezentują niepowtarzalne obiekty i kreatywne wzornictwo

W dniach od 8 do 10 czerwca 2018 r. zapraszamy na Targi w Karlsruhe.

Tkane srebro w zetknięciu z płynnymi materiałami, drewno i szkło połączone z formami organicznymi, filigranowe wzory zdobiące błyszczące powierzchnie: jubileuszowa edycja EUNIQUE – Międzynarodowych Targów Unikatowego Wzornictwa (Internationale Messe für Designunikate) przyciągnie w dniach od 8 do 10 czerwca 2018 r. do Karlsruhe ponownie uznane i wschodzące talenty rzemiosła artystycznego. 

Więcej

Nawiązywanie kontaktów, szukanie nowych rozwiązań, świętowanie sukcesów i łączenie pomysłów. Targi i Centrum Kongresowe Karlsruhe witają Państwa!

Karlsruhe to innowacyjny region o dużym potencjale nabywczym, położony w centrum Europy z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi. Jest to ośrodek zaawansowanych technologii, placówek naukowych i badawczych, ale również sztuki i kultury, historii i przyszłości. W halach wystawienniczych Targów Karlsruhe odbyło się w samym tylko ubiegłym roku 40 imprez targowych, na które przybyło ponad 7.200 wystawców i 447.000 gości targowych.

Więcej

Fotorelacja z 25. Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF

Uroczystość otwarcia 25. Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF obbyła się niezwykle uroczyście z udziałem Wicemarszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza i wielu innych znakomitych gości. Z okazji jubileuszu zorganizowano szereg imprez towarzyszących, w tym ogłoszenie wyników konkursów i wręczenie nagród.

Więcej

Fotorelacja z Gali Bursztynu i Mody AMBER LOOK trends & styles 2018

Moda i biżuteria, to idealna symbioza, o czym przekonaliśmy się  podczas Gali Bursztynu i Mody AMBER LOOK trends & styles 2018, która odbyła się w dniu 23 marca w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Więcej

TARGI AMBERIF SKOŃCZYŁY 25 LAT!

Przez 4 marcowe dni bursztynowy świat kręcił się, jak co roku, wokół Targów Amberif w Gdańsku. Ta edycja była jednak pod każdym względem wyjątkowa, bo targi świętowały swoje 25-lecie – wspólnie z 470 wystawcami z 15 krajów i kupcami z różnych stron świata.

Pierwsza edycja Targów Amberif odbyła się jesienią 1994 roku. Uczestniczyło w niej 49 wystawców. Przyjechało kilkudziesięciu handlowców z zagranicy i liczne grono kolekcjonerów bursztynu. I to był strzał w dziesiątkę! Z roku na rok Amberif rósł w siłę, zyskiwał przyjaciół, jednoczył środowisko.

Więcej

Targi branży biżuteryjnej w Kazachstanie „ARU AŁMATY 2018”

5-8 kwietnia 2018 r. 

Miło jest nam Państwa poinformować, że firma JUBILERZY INFO została partnerem medialnym 30. Międzynarodowych Targów Biżuterii "Aru-Ałmaty 2018", które odbędą się w dniach 5-8 kwietnia 2018 r. W imieniu Organizatora - KAZEXPO IEC serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Więcej

Skorzystaj z bezpłatnej promocji firmy na targach China International Jewellery Fair w Pekinie!

Termin przesyłania filmów promocyjnych został przedłużony do 03.04.2018!

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z  promocji na targach China International Jewellery Fair w Pekinie, które odbędą się w dniach 13-16.04.2018 r., w zakresie: dystrybucji folderów reklamowych na stoisku narodowym;  wyświetlenia filmu promocyjnego na stoiskach narodowych.

Więcej

Polskie stoisko narodowe na targach biżuteryjnych w Pekinie - kwiecień 2018

Hala 3 (Ground level), stoisko: 73/68

W dniach 13-16 kwietnia 2018 r. odbędzie się w Pekinie kolejna edycja targów "China International Jewellery Fair". Targi w Pekinie od 7 lat są największym wydarzeniem dla branży biżuteryjnej w Azji oraz platformą komunikacji oraz handlu dla producentów biżuterii, dystrybutorów oraz sprzedawców, stowarzyszeń branżowych czy też mediów społecznościowych. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 3 (Ground level), stoiska: 73/68. Na stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące branży biżuteryjnej.

Więcej

KONKURSY

"SKARBY ZIEMI" - finał I. etapu Konkursu dla młodych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej

Podczas 25. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, najważniejszej na świecie wystawie bursztynu i największej imprezie jubilerskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, nastąpiło ogłoszenie finalistów I. etapu konkursu pn „SKARBY ZIEMI”.

Więcej

Ogólnopolski Konkurs "Bursztynowe Rzemiosło 2018" rozstrzygnięty!

Zakończył się Ogólnopolski Konkurs "Bursztynowe Rzemiosło 2018" organizowany przez Komisję Branżową Złotników i Jubilerów Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA. 

Więcej

27. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej ILUZJA w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2018 trwa!

Termin nadsyłania prac upływa 2 kwietnia 2018 roku! W tym roku tematem Konkursu jest ILUZJA. Konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy zatem do udziału wszystkich twórców i projektantów biżuterii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. 

Więcej

OGŁOSZENIA – JUBILERZY.INFO.PL

 

Utwórz wizytówkę swojej firmy na branżowej platformie jubilerzy.info.pl

Wybierz odpowiedni pakiet!

 

OGŁOSZENIA – SPRZEDAM PRODUKT

WOJOWNIK CHIŃSKI SREBRO 925 I BURSZTYN BAŁTYCKI RĘCZNA PRACA

Sprzedam wyprodukowaną ręcznie postać wojownika chińskiego z okresu królestwa Qin. Wykonany ręcznie ze srebra próby 925, na podstawie z bryły bursztynu bałtyckiego. Wysokość około 20 cm, waga ok 422 g. W ofercie posiadamy czterech wojowników. Każdy jest inny i nie ma takiego drugiego na świecie. Wykonany w naszej pracowni w Gdańsku ręcznie przez Mistrzów jubilerstwa, współtwórców Bursztynowego Ołtarza w Gdańsku.

Więcej

SZACHY ODSIECZ WIEDEŃSKA Z BRĄZU

Szachy Odsiecz Wiedeńska są repliką figurek, które zostały wykonane z atestowanego brązu sporządzonego według naszej receptury, następnie nałożyliśmy rysunek poprzez ręczną rzeźbę w metalu. Szachownica wykonana ręcznie z drewna. Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji. Wysokość szachownicy: 10 cm. Szerokość szachownicy: 46 cm Wysokość figurek: 6,5-10 cm. Termin realizacji: 4-5 tygodni. Autor: Artystyczna Pracownia Odlewnictwa i Witraży Stanisław Janiszewski

Więcej

KSIĄŻKA "BIŻUTERIA  ARTYSTYCZNA - KURS WYTWARZANIA" ANDRZEJ BANDKOWSKI

Książka – podręcznik Andrzeja Bandkowskiego "Biżuteria artystyczna-kurs wytwarzania" pozwoli skorzystać wielu zainteresowanym z wiedzy i doświadczenia artysty, dla którego biżuteryjna profesja stała się życiową pasją, a kreatywność współtworzyła fenomen polskiej szkoły srebra.

Więcej

OGŁOSZENIA - OFERTY WSPÓŁPRACY

Wycinanie i grawerowanie laserowe ze srebra lub stali nierdzewnej.

Nawiążemy współpracę z firmami potrzebującymi wycinania i grawerowania laserowego z metali takich jak srebro lub stal nierdzewna w ilościach hurtowych lub detalicznych. Wycinamy wszelkiego rodzaju elementy typu celebrytki, zawieszki, metki, imienniki, metalowe części garderoby. W naszej ofercie również gotowe bransoletki sznurkowe z różnymi elementami srebrnymi.

Więcej

Nawiążemy WSPÓŁPRACĘ jako podwykonawca

Chętnie podejmiemy współpracę jako podwykonawca. Wykonujemy ręcznie robioną, artystyczną biżuterię srebrną z różnymi kamieniami ozdobnymi, przedmioty użytkowe itp., zarówno wg projektu klienta, jak również własne wzornictwo. Posiadamy kadrę z dużym doświadczeniem zawodowym, dysponujemy własną pracownią.

Więcej

GIEŁDA - SPRZEDAM

KAMIENIE JUBILERSKIE

Oferujemy kamienie jubilerskie, w tym rzadkie okazy kamieni szlachetnych i półszlachetnych w kalibrowanych rozmiarach i różnych klasach jakości. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kamieni, które importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki i Ameryki południowej. Posiadamy stały, monitorowany dostęp do bogatych złóż minerałów w takich miejscach jak Tajlandia, Kambodża, Birma, Pakistan i Afganistan…

Więcej

 

 

Jubilerzy.info.pl, to nowoczesna platforma wymiany informacji branży jubilerskiej, WIRTUALNE MIASTO JUBILERÓW, miejsce spotkań producentów, kupców i nabywców produkcji jubilerskiej, firm i usług z branż pomocniczych.

Oferujemy w serwisie: dostęp do aktualnej wiedzy branżowej; pozyskanie krajowych i zagranicznych kontaktów biznesowych; uczestnictwo w rankingach, konkursach i spotkaniach biznesowych;  publikację ofert na GIEŁDZIE OGŁOSZEŃ; wymianę wiedzy i doświadczeń na branżowym FORUM oraz  wiele innych ciekawych propozycji.

Stawiamy na współpracę w warunkach konkurencji. Budujemy silne, mobilne i bezpieczne  powiązania między producentami, sprzedawcami i użytkownikami biżuterii, a jednocześnie z dostawcami produktów i usług dla branży jubilerskiej. Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, którzy tworzą niezwykłe dzieła.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia społeczności WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy.

 

http://jubilerzy.info.pl             Kontakt: redakcja@jubilerzy.info.pl

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też